Poznaj zespół PROFEN

Kim jesteśmy

Nasza misja

Firma PROFEN została założona w 2011 roku i od początku działalności dynamicznie się rozwija. Nasza oferta spotyka się z dużym zainteresowaniem klientów, a nasze realizacje rozsiane są po całej Polsce.

Misją naszej działalności jest wdrażanie efektywnych rozwiązań budowlanych, a w szczególności związanych ze zużyciem energii. Wszystkie nasze analizy uwzględniają koszty inwestycyjne oraz eksploatacyjne, gdyż każda efektywna inwestycja musi być opłacalna.

Największym kapitałem każdej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Dlatego też zespół PROFEN składa się z inżynierów o wysokich kwalifikacjach, dla których budownictwo to nie tylko wyuczony zawód, ale również pasja. Z dumą obserwujemy gdy budynki wznoszone są na podstawie naszych projektów.

 

Zespół PROFEN

mgr inż. Michał Kanabrodzki

CEO / Founder

Firmę PROFEN założył Michał Kanabrodzki. Od zawsze dążył on, aby każde jego działanie było zoptymalizowane, a czas wykorzystywany efektywnie. Podczas pracy zawodowej jako projektant instalacji sanitarnych postanowił połączyć zdobytą wiedzę z nawykami optymalizacyjnymi i założył własną działalność.