Rozwój, dynamizm, profesjonalizm...

O firmie

bc206662-4d64-11e3-b863-22000ab6978a-large

PROFEN to firma branży budowlanej specjalizująca się w projektowaniu oraz doradztwie energetycznym. Zespół doświadczonych inżynierów oraz partnerów pozwala nam na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej branży sanitarnej, elektrycznej i konstrukcyjnej. Nasi klienci korzystają z wypracowanej przez nas synergii oszczędzając czas na koordynacji poszczególnych branż oraz otrzymując korzystne cenowo oferty na wykonywane przez nas usługi.
Aby zapewnić naszym klientom dokumentację projektową, która odpowiada ich oczekiwaniom i pozwala na powstanie budynku funkcjonalnego, łatwego w użytkowaniu i taniego w fazie inwestycyjnej i eksploatacyjnej oferujemy optymalizację energetyczną. Wnikliwa analiza na etapie procesu projektowego pozwala uniknąć wielu błędów podczas budowy.

Opracowywane przez nas analizy obejmują budynki nowoprojektowane oraz istniejące z różnych dziedzin budownictwa. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu najnowszych narzędzi projektowych nie boimy się wyzwań oraz odważnych wizji architektonicznych. Jesteśmy w stanie zadowolić zarówno klientów, którzy wymagają zaprojektowania budynku najwyższej klasy spełniającego wszystkie rygorystyczne standardy jak np. LEED, a także inwestorów, dla których podstawowym priorytetem jest najniższa cena inwestycji.