O firmie

Profen specjalizuje się w projektowaniu instalacji sanitarnych, elektrycznych i konstrukcji oraz w doradztwie energetycznym. To część branży budowlanej, która tworzy krwiobieg każdego nowoczesnego budynku. W procesie projektowym wykorzystuje innowacyjną technologię BIM (Building Information Modeling), a dzięki temu nieruchomości naszych klientów mogą pracować na najwyższych obrotach.

Pasja do nowych technologii pozwala nam czerpać satysfakcję z każdego projektu.

Otwartość na najnowsze rozwiązania oraz potrzeba ciągłego rozwoju dają nam pewność, że sprostamy potrzebom naszych klientów. Najważniejszy jest dla nas profesjonalizm, dlatego opracowaliśmy własny system standardów projektowych.

Nie boimy się wyzwań oraz odważnych wizji architektonicznych, co wynika z naszego doświadczenia na rynku krajowym i międzynarodowym, a także jest uwarunkowane interdyscyplinarnym charakterem naszego zespołu. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów, zwłaszcza tych którzy oczekują zaprojektowania budynku najwyższej klasy, spełniającego wszystkie rygorystyczne standardy, jak np. LEED czy BREEAM.

Otwarcie na potrzeby klienta inspiruje nas do tworzenia nieszablonowych rozwiązań.

Na każdym etapie procesu projektowego priorytetem są dla nas cele i oczekiwania klienta, którego wspieramy naszą wiedzą i pomagamy w ustaleniu potrzeb. Takie podejście pozwala nam z sukcesem realizować projekty na całym świecie. Ale sukces każdego projektu to przede wszystkim zaangażowanie specjalistów, których pasja i chęć ciągłego rozwoju pozwalają nam podejmować z ciekawością kolejne wyzwania. Członkowie naszego zespołu to doświadczeni inżynierowie o najwyższych kwalifikacjach.

Zespół zarządzający

Michał Kanabrodzki

Prezes Zarządu

Absolwent wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Ekspert w zakresie efektywności energetycznej oraz HVAC z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i zarządzaniu. W toku kariery zawodowej był autorem projektów systemów mechanicznych w budynkach biurowych (projekty typu shell & core oraz fit-out), kompleksach szkolnych, mieszkalnych i innych. Od 2011 roku prowadzi własny biznes.

Krzysztof Chojecki

Wiceprezes Zarządu

Absolwent wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej oraz studiów podyplomowych z zakresu wentylacji pożarowej i oddymiania budynków Politechniki Warszawskiej. Projektant instalacji sanitarnych z kilkunastoletnim doświadczeniem zarówno w projektowaniu jak też w wykonawstwie. Specjalizuje się zarówno w projektach instalacji wewnętrznych jak i sieci zewnętrznych. Od 2014 roku wspólnik w Profen Sp. z o.o.